banner_isbank
banner_tsf
GSB_mavi_-1
 

banner_isbank_468
2013 Türkiye İş Bankası Satranç Ligi

isbankliglogo2012 - 2013 Türkiye İş Bankası Satranç Ligi (1..13. Tur) Karşılaşmaları 28 Haziran - 10 Temmuz 2013 tarihleri arasında Denizli - Dedeman Otel' de gerçekleştirilecektir.


Ana listelerin TSF'ye internet üzerinden çevrimiçi bildirimi için son tarih 07 Haziran 2013 saat 16:00'dır. Kulüp temsilcilerinin Çevrimiçi Ana Liste Bildirim Kullanıcı Adı ve Şifrelerini almak için Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine başvuru yapmaları, herhangi bir mağduriyetin yaşanmaması için Kulüp Temsilcilerimizin Satranç Ligi Takvimine uygun hareket etmeleri önem arzetmektedir.

Konaklamalar tam pansiyon (Sabah, Öğle ve Akşam Açık büfe) esasına göre yapılacaktır. Konaklama yapmak isteyen kulüplerimizin (tüm katılımcılar için yalnızca bir konaklama formu) aşağıda yer alan konaklama formunu doldurup 17 Haziran 2013 tarihine kadar Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir .adresine mail olarak göndermeleri gerekmektedir.


Satranç Ligi Yönergesi

Uygulama Yönergesi              Konaklama Formu 

Sporcu Sözleşmesi (İngilizce)     Sporcu Sözleşmesi (Türkçe)


♦ Dedeman  Otel haricinde konaklama yapmak isteyen kulüpler kişi başı 90,00 TL organizasyon katkı payı ödeyeceklerdir. Tutar, kulüpler için ayrılan doğrudan destek payından düşecektir.

♦ Federasyon tarafından konaklama için belirlenen koşullardan farklı ortamlarda konaklamak isteyen kulüpler, kadrolarında Ulusal Takım havuzundan sporcu bulundurmaları durumunda, bu sporcuların, federasyonun belirlediği konaklama ortamında kalmaları zorunludur.

♦ Maça çıkış listesi verme işlemi TSF internet sitesi yarışma sayfası üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Teknik toplantıda sistemin nasıl işleyeceği, işlemlerin nasıl yürütüleceğine ilişkin kılavuz kulüp yöneticilerine verilecektir.

♦ Kulüpler, en geç, 10 Haziran 2013 tarihine kadar  Forma - Kıyafet renk ve örneklerini posta yolu ile federasyona göndermelidirler.

♦ Önemli Not: Otel konsepti nedeli ile Triple oda seçeneği bulunmamaktadır.
 
Turkish Chess Federation © 2013